Chaty v Beskydech Chaty v Beskydech
Česky Po polsku

Rekreační středisko PASIECZKI
739 81 Košařiska 86E

Telefon: +420 731387180
rezervace ubytování

email: Henryk.C@seznam.cz

O středisku

Hledáte pěkné a klidné místo pro firemní výjezdovou poradu, pořádáte školení, rekreační pobyt, oslavu pro rodinu nebo přátele, sraz spolužáků, ale také prázdninové turistické či sportovní tábory a soustředění? Každou z těchto aktivit můžete uskutečnit v malebném prostředí Těšínských Beskyd, v rekreačním středisku "Pasieczki". Nabízíme Vám nejen klid, pohodu a přírodní krásy, ale i dobré služby.

O středisku

Rekreační středisko "Pasieczki" je tu jak pro individuální rodinou rekreaci, tak pro skupinové akce. Noclehy jsou zajištěny v čtyř až šesti lůžkových pokojích s vlastním WC a umývadlem (k dispozici společné koupelny se sprchami). Naše perfektní domácí kuchyně vám zaručeně zachutná, v případě skupinových akcí a oslav připravíme jídelniček podle vašich přání.

Součásti střediska je "Krčma U Jarząbka". Můžete zde posedět uvnitř i na terase při občerstvení a dobrém nápoji - od nealko, přes čepované pivo, po silnější tekutiny - včetně pravé horalské medovky.

V případě zájmu vám zajistíme dopravu na krytý bazén nebo koupaliště, squash, bowling, projížďky na koních, lanovku atd. Na objednávku můžeme připravit v průběhu pobytu autobusové výlety podle vašich přání za známými turistickými atrakcemi ve Slezsku a na Moravě, ale i např. do Vídně.

Dojedete k nám pohodlně, když se pustíte z hlavního tahu z Třince na Slovensko v obci Bystřice doprava. Z konečné autobusu Na Milíři od parkoviště vede ke středisku asfaltová cesta.Naši hosté mají povolení vjezdu a můžou parkovat v areálu střediska.